Lida zayıflama hapı forum Yunanistan’da yetişen bitkiler ve ekstrelerinden üretilmiştir. Bu ürün zayıflamaya yardımcı olma özelliğine sahiptir. Hap jelatin bir kapsül içindedir. (350mg 6X5) İçeriğindeki maddeler şu şekilde sıralanabilir:

Citrus aurantium
Cassia Tora
Citrus reticulata
Morus alba Leaf
Medical Amylum
Sibutramin
L-cartinite

Ürün günde 1 kez sabah kahvaltı öncesi veya sonrası olmak üzere bir bardak ılık su ile alınır. Hamile ve emzirmekte olan kadınlar, 15 yaş altı ve 65 yaş üstü kişilerin bu ilacı alması tavsiye edilmez. Ayrıca ürün kullanılmaya başlandıktan sonra günde 2-3 litre su içilmesi tavsiye edilmektedir. Su yağ yakmak için önemli bir araçtır ve ilacın etkisi için de önemlidir.

Lida Zayıflama Hapının Özellikleri

Lida zayıflama hapı forum özellikleri şu şekilde sayılabilir:

  • İştah kapatır ve kişide tokluk hissi uyandırır.
  • Ödem atmaya yardımcı olur.
  • Metabolizmayı hızlandırıcı bir etkiye sahiptir.
  • Yağ yakmaya yardımcı olur.

Yan etkileri ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Uykusuzluk (Kullanıcılarda ilk birkaç gün uykusuzluk şikâyeti gözlemlenmiştir.)
  • Ağız kuruluğu (ürün kullanımı sırasında bol su içilmesi tavsiye edilmektedir.)
  • İştahsızlık

Hapın yukarıda sayılan özelliklerine kullanıcı yorumlarında da rastlanmaktadır. Hapın en büyük özelliği tabi ki kilo vermeye yardımcı olmasıdır. Bu da şu soruya zemin hazırlar: “Bu hap ile kaç kilo verebilirim?” Bu soruya net bir yanıt vermek zordur. Çünkü kilo fazlalığındaki oran ile verilen kilo birbiri ile doğru orantılı ilerler. Fakat kullanıcılarda genellikle 4-12 kilo arası gibi bir kilo verme gözlemlenmiştir.

Lida zayıflama hapı forum için söylenebilecek diğer önemli özellik ise kilo vermek için yardımcı bir etken olmasıdır. Yani sadece bu hap ile zayıflamak mümkün değildir. Lida hapı diyet ve spor gibi asıl kilo verme yöntemlerini destekler. Sadece bu hapı kullanarak ve spordan ve diyetten uzak kalarak kilo vermek mümkün değildir. Lida hapı spor yapan ya da diyet yapan kişi için bir tür takviyedir. Yağ yakmada yardımcı olur ve iştah kapatır. Sadece ürünlarla zayıflamak mümkün değildir. Fakat ürünlar ile zayıflama süreci desteklenebilir. Ayrıca sadece zayıflama hapı kullanıp, zayıflamak için başka hiçbir girişimde bulunmamak başka sağlıksal sorunlara da neden olabilir. Daha sağlıklı zayıflamak için spor ve diyet önerilmektedir. Lida zayıflama hapı ile bu süreç desteklenebilir.